هشتمين دوره دو روزه صهیونیسم شناسی

دوره صهيونيسم شناسي
 
هشتمين دوره صهیونیسم شناسی به منظور آشنايي دانشجويان و طلاب با مسئله فلسطين و صهيونيسم و پاسخ دهي به شبهات رايج برگزار می شود. 

 این دوره روزهاي پنج شنبه و جمعه 26 و 27 آذر ماه 94 از ساعت 8 الی 18 در مجموعه فرهنگی 13 آبان (لانه جاسوسی سابق آمریکا) سالن بصیرت برگزار می شود. 

 مهلت ثبت نام در این دوره تا روز دوشنبه 23 آذرماه می باشد و مدارکت مورد نیاز جهت ثبت نام در این دوره یک قطعه عکس. کپی شناسنامه یا کارت ملی. کپی کارت دانشجویی و مبلغ 10 هزار تومان می باشد. 

تنها اعضاي غير دانشجو موسسه كه در موسسه داراي فرم ثبت نام مي باشند مي توانند در اين دوره بصورت محدود شركت نمايند (نهايتا 20 نفر) 

 دروس و اساتید احتمالی:

تاریخچه فلسطین و روند اشغال: استاد ابوالفضل رافعی
شكل گيري انتفاضه سوم ؛ شكل گيري، اهداف و آينده آن: استاد حسين رويوران 
صهیونیسم و وجوه چهارگانه : استاد سید احمد شجاعی
هولوکاست و آیپک: استاد محمود باقری
صهیونیسم مسیحی: استاد سید هادی سید افقهی 
ایران و مسئله فلسطین: استاد محمدصادق کوشکی
مسجدالاقصی اصلی و تحریم کالاهای صهیونیستی 

مراسم اختتامیه و برگزاری آزمون این دوره روز 5شنبه  3 دی ماه ساعت14 خواهد بود و دریافت گواهی پایان دوره منوط به قبولی در آزمون این دوره می باشد. 

این دوره به همت موسسه نور قدس جوان و با همکاری معاونت تربیت و آموزش بسیج دانشحویی استان تهران و بسیج شهرداری تهران و مديريت فرهنگي هنري شهرداري تهران منطقه 11 برگزار می شود.

علاقمندان جهت اطلاعات بیشتر و ثبت نام می توانند با شماره تلفن 66957512 تماس و یا بصورت اینترنتی به آدرس www.norequds.ir مراجعه نمایند. 

جهت ثبت نام آنلاین کلیک نمایید

 

 جهت ثبت نام حضوری می توانید هر روز از ساعت 9 صبح لغایت 17 عصر  به موسسه به آدرس ذیل مراجعه نمایید: 
خیابان فلسطین نبش خیابان بزرگمهر ساختمان بالای بانک تجارت. ساختمان 141 طبقه 2 واحد36 

کسانیکه دانشجو یا طلبه نیستند و عضو موسسه هم نیستند تنها در صورتی که متولد دهه 60 یا 70 باشند می توانند شرکت نمایند، اما هزینه ثبت نام آنها 15 هزار تومان خواهد بود. (در فرم ثبت نام حالت اعضای موسسه را انتخاب نمایند) 

برادر دیدن تصویر کامل پوستر روی عکس زیر کلیک نمایید. 

 هشتمين دوره دو روزه صهیونیسم شناسی

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن